Title image

Hakkımızda

Kod-A küresel pazara yönelik doküman tabanlı teknolojiler geliştirme ve çözümler sunma misyonuyla kuruldu.

Kod-A’nın faaliyetlerini üç ana başlıkta ele almak mümkün.

Teknoloji Geliştirme: Kod-A doküman tarama, görüntü işleme, doküman arşivleme ve doküman yönetimi konularında yazılım tabanlı teknoloji ve ürünler geliştirmektedir. Ayrıca üstlenmiş olduğu anahtar teslim projelerde terzi dikimi uyarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Hizmetler: Kod-A ağırlıklı olarak Servis Büro hizmetleri sunmaktadır. Bir başka deyişle sizin adınıza kağıt evraklarınızı düzenler, tarar, görüntü iyileştirmeye tabi tutar, indeksler ve yine sizin sisteminize veya size kuracağı bir sisteme aktarır.

Distribütörlük: Kod-A doküman tarama, görüntü iyileştirme, form işleme (formlardan otomatik veri girişi), OCR, ICR, OMR, Barkod Tanıma, serbest form işleme (fatura işleme) konularında dünyaca ünlü ABBYY firmasının Türkiye Tek Teknoloji Distribütörüdür.

ABBYY FineReader ülkemizde bu alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin hemen hemen tamamı tarafından kullanılmaktadır. Bu distribütörlük ile Kod-A sektör firmalarını bir şemsiye altında toplama çalışmalarına devam etmektedir.

Kurulduğu andan itibaren kısa zamanda Türkiye pazar liderliğine yükselen Kod-A lider konumunu koruyarak sektöre yön vermeye devam edecektir.