İK Politikası

Kod-A için sürdürülebilir başarının en önemli unsuru, sahip olduğu insan kaynağıdır. İnsan Kaynakları birimimiz çalışanlarımızın memnuniyetlerini ve kurumsal aidiyet hissini en üst düzeyde sağlamayı amaçlamaktadır.

Çalışanlarımıza elimizden gelen en iyi olanakları sunmak, onların güvenli, sağlıklı, huzurlu bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak İK birimimizin öncelikli görevidir. Her çalışanımız büyük Kod-A ailesinin bir ferdidir ve bizim için özeldir.

Her birim ve kadememizde alanında uzman isimlerle çalışıyor olsak da, sürekli gelişim ilkesinden hareketle çalışanlarımıza yönelik şirket içi eğitimlerle önem verir, çalışanlarımıza bu anlamda yatırım yaparız. Onların işlerini en iyi şekilde yapabilmeleri için gereksinim duydukları her türlü donanım, araç ve gerecin en kalitelisini temin ederiz.

 

İnsan Kaynakları Yönetim Prensiplerimiz:

 

DEĞERLERİMİZ

 

Merkezine insanı alan yaklaşımımızla her geçen gün hızla büyüyen kadromuza; değerlerimiz ile uyumlu, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık yeni çalışma arkadaşları katılmaktadır. Siz de bizimle çalışmak, Kod-A ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız, özgeçmişinizi cv@kod-a.com e-mail adresine gönderebilirsiniz.