Slide

 

HİZMETLERİMİZ


Arşiv Dijitalleştirme

Evraklarınızın dijital hale getirilip sayısallaştırılması ve anlık olarak yazılımımızdan görebilmenize imkan sağlayan hizmetimizdir.

İncele

Fiziksel Arşivleme

Evraklarının fiziksel arşive hazırlanması, barkodlanması, kutulanması ve en üst düzey teknoloji ile donatılmış Arşiv Kentimizde depolanması hizmetimizdir.

İncele

BPO ve Danışmanlık

Alanında uzman ve deneyimli personellerimizin gerekli durumlarınızda çalışma amaçlı tarafınıza kiralanması hizmetimizdir.

İncele

ÜRÜNLERİMİZ


Görüntü İşleme Sistemi

GreenDocs Capture gelişmiş bir tarama ve görüntü işleme yazılımıdır. GreenDocs Capture ile grup ("batch") tarama yapmak da mümkündür.

İncele

Arşiv Yönetim Sistemi

GreenDocs AYS ile kağıt evraklarınız başta olmak üzere tüm formatlardaki dokümanlarınızı web tabanlı bir şekilde arşivleyebilirsiniz.

İncele

Doküman Yönetim Sistemi

GreenDocs DYS sayesinde çalışanlarınız, bilgisayarlarından ister kağıt ister elektronik, ister belge aradıkları dokümanları kolaylıkla bulabilirler.

İncele

Dijital Arşiv (Arşiv Sayısallaştırma)

Dijital Arşiv Nedir?

Teknolojik gelişmeler birçok alanda olduğu gibi arşivcilik alanında da hayatı çok kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Yüz yıllar içinde fazla bir değişim göstermemiş arşivcilik uygulamaları, dijital arşiv ile beraber yepyeni bir boyut kazanmıştır.

Oku

Arşiv Türleri

Arşivler hangi kurum tarafından oluşturulduğuna, hangi arşiv malzemeleriyle oluşturulduklarına ya da ne şekilde, hangi ortamda oluşturulduklarına göre farklı şekilde sınıflandırılabilirler.

Oku

Arşivcilik Tarihi

Arşivcilik tarihi MÖ 2000’li yıllara kadar uzanır. Arşivlerin ortaya çıkışı hususunda ilk belgeleri ticari belgeler teşkil etmektedir. Eski Mısır ve Roma döneminde birçok devlet, tapınak ve aile arşivlerine sahipti.

Oku

ADRES


İTÜ Ayazağa Kampüsü Teknokent ARI-1 Binası No:10, 34469
Sarıyer/İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ


  • info@kod-a.com
  • +90 (212) 276 52 97
  • +90 (212) 285 13 70
  • 09.00 - 18.00